KOSZYK JEST
PUSTY

Żółty – najmodniejszy kolor tej jesieni!

paź13
Kolory Jesieni 2016 Biżuteria z bursztynem BURSZTYNLANDIA

Żółty – najmodniejszy kolor tej jesieni!

Nie ukrywajmy, żółty to dość trudny kolor do noszenia. Przy delikatnej urodzie, np. słowiańskiej, nie wygląda zbyt korzystnie. Jest najbardziej zauważalnym kolorem dla naszego oka. W dużych ilościach (np. żółta sukienka, torebka i buty) powoduje podrażnienie wzroku więc zaczyna drażnić nas osoba tak ubrana. Jak temu zaradzić? W odcieniu słonecznym koloru żółtego wygląda się o wiele korzystniej niż w ostrym żółtym. Trzeba go zakładać jak najdalej od twarzy. Dobrym rozwiązaniem będą tutaj spodnie, buty, torebka lub biżuteria typu bransoleta czy pierścionek. Co ciekawe, żółty odmładza, dodaje energii i poprawia humor. To kolor idealny na sezon jesień-zima!
 
Z jakimi kolorami łączyć żółty?

Absolutnym hitem sezonu jesień-zima 2017 okazały się kontrastowe zestawienia (np. Vievienne Westwood, Rochas, Rag&Bone, Versace, J.W. Anderson i Emilio Pucci). Do słonecznego koloru pasują m.in. czerwień, róż, niebieski i srebro. Nie zapomnijmy o pewniakach, czyli czerni, bieli, brązie i granacie. One wyglądają doskonale z każdym kolorem. Takie zestawienia kolorów to energetyczna bomba na jesienną szarugę!


Słoneczne dodatki

Najbezpieczniejsza opcja to oczywiście żółte dodatki. Buty, torebki, szale czy biżuteria dodadzą naszym stylizacjom trochę słońca. Jeden element w kolorze żółtym to świetny kolorystyczny akcent, który ożywi monochromatyczny look. Spokojnie możesz przemycić jeszcze więcej pozytywnej energii, nosząc kilka słonecznych dodatków, albo łącząc je z ubraniami w tym samym kolorze.

W takim wydaniu z pewnością wyróżnisz się w tłumie!

 

Zobacz naszą biżuterię właśnie w tym kolorze - ŻÓŁTY

paź  13
Sellingo | sklepy internetowe