KOSZYK JEST
PUSTY

Wspomnienie morza i wakacji – srebrne pierścionki z bursztynem

cze15
Oryginalne pierścionki z bursztynem.

Wspomnienie morza i wakacji – srebrne pierścionki z bursztynem

Kochamy lato za ciepłe, słoneczne dni. Kochamy je za wyczekiwany urlop, podczas którego oddajemy się błogiemu lenistwu. Jednak czas relaksu i beztroski kiedyś minie. Czy wiesz jak sprawić, by ten czas trwał jak najdłużej? Można zakląć go w bursztynie!

Bursztyn
Ma niezwykłą, magiczną moc przypominania słonecznych chwil. Wystarczy na niego spojrzeć, a powrócą morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew… A na niej piękne żywiczne kamyczki, na całym świecie kojarzone z Polską i polskim morzem.

Bursztyn zawsze był uważany za kamień piękny i magiczny, przyjazny człowiekowi i jego zdrowiu. Wierzono w jego właściwości uzdrawiające, dlatego używany był do wykonywania pięknych ozdób jak również w celach leczniczych. Nie bez powodu mówi się o nim „żywy kamień” ponieważ bursztyn to skamieniała żywica drzew iglastych. Choć od milionów lat zalega w ziemi, wciąż żyje – twardnieje, zmienia barwę...

Wyobraź sobie, że Istnieje około 60 odmian tego kamienia. Bursztyn bałtycki należy do najpiękniejszych kamienia i do tego bardzo pożądanych w jubilerstwie. Jego kolorystyka mieni się pięknymi odcieniami brązu i rudości, które doskonale komponują się między innymi ze srebrem. Bransoletki, naszyjniki ale też świece, figurki, szkatułki. I oczywiście pierścionki, które są doskonałą pamiątką z wakacji lub prezentem dla najbliższych. Pierścionki to też idealny dodatek, który warto na takie wakacje nad morze zabrać ze sobą!

Srebro – najlepsza oprawa bursztynu
Jest do wyboru tysiące wzorów pierścionków z bursztynem. Ciągle powstają  nowe, niepowtarzalne i niebanalne wzory. Czasem urzekają prostą formą i minimalizmem. Czasem zyskują misterną oprawę. Ten niezwykły kamień zazwyczaj oprawia się w srebro – razem tworzą duet doskonały, ponieważ srebro podkreśla wyjątkową urodę bursztynu. Pomaga mu lśnić pełnym blaskiem.
Delikatne i minimalistyczne srebrne pierścionki z bursztynem delikatnie zdobione będą idealnym wyborem dla niepoprawnych romantyczek i kobiet, które polubiły obowiązujący trend kwiatowy. Przykłady >>> 1, 2, 3

A może jesteś maksymalistką i jeden kamień to dla ciebie za mało? Jest na to sposób, a właściwie kolejny interesujący wzór pierścionka tj. KASTET. Jeden większy pierścień (np. 1, 2)  na palcu potrafi całkowicie uzupełnić stylizację. Wystarczy dobrać delikatne kolczyki i gotowe! Nie sposób odmówić sobie takiego drobiazgu, który będzie się wspaniale prezentował na opalonych nadmorskim słońcem dłoniach. Potem niezawodnie będzie przywoływał wspomnienie lata i wakacji.

Romantyczki, maksymalistki… Bez względu na styl, jaki preferujesz, osobowość czy typ urody – bez trudu dobierzesz wzór dla siebie. Subtelny lub okazały. Z kamieniem okrągłym, owalnym, a może nieregularnym. Idealnie wypolerowanym albo surowo matowym. Lista propozycji zdaje się nie mieć końca.

Pierścionek regulowany

Nie opieraj się już dłużej i spraw sobie prezent. Bursztynowy prezent! Jest piękną ozdobą, wdzięcznie podkreślającą nie tylko letnie stylizacje. Jego magiczny urok docenisz również jesienią i zimą. Nawet w najpochmurniejsze dni będzie przywoływał słońce i ciepło się kojarzył. Jeśli się wahasz, bo nie masz pewności, jaki rozmiar powinnaś wybrać, postaw na pierścionek regulowany, który zapewnia komfort nawet wtedy, gdy puchną ci palce.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą:  bursztynowe pierścionki.

 
 
Autor: Katarzyna Majsterek
Data: 02.06.2017 r.

cze  15
Sellingo | sklepy internetowe