KOSZYK JEST
PUSTY

O nas

biżuteria z bursztynem komplet
 
 
Bursztynlandia to klep internetowy z nowoczesną biżuterią z bursztynem. Jesteśmy na rynku od 2007 roku i to właśnie dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu, możemy sprostać wszelkim wyzwaniom jakie czekają w tej branży. W naszym sklepie znajdziesz zawsze rzeczową poradę na każdy temat związany z biżuterią. Doradzimy obiektywnie jaki produkt wybrać, abyście byli z niego w pełni zadowoleni.

Firma powstała z zamiłowania do starannie wyselekcjonowanej, wyjątkowej, produkowanej w Polsce biżuterii i jest wyrazem chęci jej promowania oraz dzielenia się jej pięknem.
Wzory biżuterii łączą inspiracje płynące z natury z prostymi geometrycznymi kształtami. Każda z kolekcji charakteryzuje się dużym wyborem wariantów oraz bogatą gamą kolorystyczną.
 
Oprócz wyrobów gotowych, oferujemy biżuterię wykonywaną na zamówienie, która realizowana jest na podstawie projektu Klienta.

Naszą misją jest rozprzestrzenianie piękna bursztynu i oferowanie biżuterii w wielkim stylu i z dbałością o każdy detal – zarówno w jej nowoczesnej, designerskiej formie jak i nieco klasycznej odsłonie.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zespół Bursztynlandia.pl

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl