KOSZYK JEST
PUSTY

Bursztyn w snach...

lis07
Biżuteria z bursztynem w snach - znaczenie snów.

Bursztyn w snach...

Odkąd bursztyny stały się naszą pasją i miłością, są też nieodłączną częścią naszego życia. Czasami nowe projekty są tak ekscytujące, że spędzają nam sen z powiek. Czasami z kolei śnią nam się po nocach ich słoneczne, miodowe serca. Podobno to w snach wyrażają się nasze ukryte pragnienia, fantazje, potrzeby...

 

A co symbolizują sny o biżuterii? Mogą być interpretowane na różne sposoby. Niektóre interpretacje są proste. Na przykład bycie obdarowanym biżuterią, zarówno we śnie jak i na jawie, zwiastuje radość i szczęście, uszkodzona biżuteria wieszczy gorzkie rozczarowania i fałszywych przyjaciół a utrata biżuterii zwiastuje kłótnie.

 

Inne interpretacje są mniej oczywiste. Podobno sen w którym zakładamy biżuterię symbolizuje nadmierne denerwowanie się nieistotnymi rzeczami.

 

Kolczyki we śnie sygnalizują, że jesteśmy obojętni na to, co ktoś nam próbuje przekazać. Często odnosi się to także do spraw uczuciowych. Zaś bransoletka we śnie symbolizuje przyjaźń i przywiązanie.
Kosztowna biżuteria we śnie zapowiada zyskanie wysokiego statusu społecznego, bogactwo lub podkreśla mozne więzi z bliską osobą.

 

A sam bursztyn? Widziany we śnie oznacza wytrwałość, mądrość i uzdrowienie oraz zapowiada, że zostaniemy czymś obdarowani. Jest też swego rodzaju ostrzeżeniem żeby nie znisczyć szczęścia, które samo do nas nadchodzi. Może też oznaczać nadmierną dumę, która staje się barierą między nami a naszymi bliskimi. Odnalezienie bursztynu wieszczy zaś niespodziewane szczęście.

 


A ty? Znalazłaś już u nas biżuterię ze swoich snów?

 

 

lis  07
Sellingo | sklepy internetowe